MIDUCH FABRYKA | produkcja i sprzedaż passe-partout na wymiar

 
 
MIDUCH FABRYKA | obraz. dźwięk. sztuka.
MIDUCH FABRYKA | obraz. dźwięk. sztuka.

PRODUKCJA PASSE-PARTOUT NA ZAMÓWIENIE

Zajmujemy się produkcją i sprzedażą passe-partout (czyt. paspartu), czyli kolorowych ramek z kartonu na wymiar (maksymalnie do formatu 80x120 cm) w szerokiej palecie kolorów oraz faktur (gładkie, prążkowane, lniane, zamszowe/welurowe, itp.).

Passe-partout jest używane w wykonywanych przez nas oprawach przede wszystkim do zdystansowania oprawianej pracy - np. fotografii lub rysunku - od przeszklenia ramki. Dodatkowo ma walor estetyczny, który oprawianej pracy nadaje odpowiedni charakter i pozwala skupić uwagę widza na samym dziele. Wykonujemy pojedyncze passe-partout, podwójne, potrójne, a nawet i przestrzenne (3D), passe-partout z okienkami owalnymi lub prostokątnymi, bądź passe-partout ozdobne przy użyciu V-grawera.

Do wycinania okienek prostokątnych i owalnych w passe-partout używamy profesjonalnych urządzeń produkcji amerykańskiej, dzięki którym możemy zapewnić doskonałą precyzję i wysoką wydajność, jak również zagwarantować możliwie szybką realizację nawet dużych zamówień na passe-partout lub kompleksowe oprawy.

Passe-partout produkujemy standardowo z kartonów bezkwasowych najlepszych światowych marek (m.in. Nielsen Bainbridge, Crescent, Scappi Cartoni), a także - na życzenie - konserwatorskich i muzealnych.

Przykłady dotychczas wykonanych opraw. Zapraszamy do obejrzenia i współpracy.


Copyright © 2008-2016 Paweł Miduch. Wszelkie prawa zastrzeżone.